Tvoros ir vartai iš medžio-plastiko kompozito WPC – praktiškas pasirinkimas. Iš kompozito lentų pagamintos tvoros bei kiemo vartai ir varteliai tarnas ilgus metus. WPC lentos yra atsparios UV spindulių poveikiui, drėgmei, nepūva, nerūdija ir nesilupa. Jų priežiūra labai paprasta, nes nereikia nei impregnuoti, nei dažyti. Galime pasiūlyti kokybiškas ir patvarias konstrukcijas skirtingų tipų vartams bei varteliams.

Atvėriami vartai

kiemo vartai

Dvivėriai kiemo vartai komplektuojami su visa reikalinga įranga: 80×80 mm arba 100×100 mm stulpais, reguliuojamais vyriais, rankenomis, integruota spyna, apatinių skląsčiu, gaudytuvu, kuris tvirtinasi ant pagrindo arba yra betonuojamas.

Vartelių komplektui priklauso 80×80 mm arba 100×100 mm stulpai, reguliuojami vyriai, papildomas 40×30 mm profilis, į kurį yra integruota standartinė arba elektromagnetinė spyna, integruota rankena.

dviveriu_vartu is kompozito furnitura

Nustumiami vartai

vartai iš kompozito

Įsirengiantiems stumdomus vartus taip pat galime pasiūlyti pilną jų komplektaciją su vežimėliais (2 vnt.), atramos guoliais (2 vnt.), papildomu 80×40 mm profiliu su integruotais krypties guoliais, integruota spyna, 3 stulpais 80×80 mm, gaudytuvu, stabdžiais ir rankena

stumdomu_vartu is kompozito furnitura

Vartų paruošimas automatikai

krumpliastiebis_automatikai

Automatiniams slenkantiems vartams apatinė gembė specialiai ruošiama vartų automatikos krumpliastiebių tvirtinimui. Papildomas profilis uždengia krumpliastiebį, tai suteikia vartams papildomą apsaugą ir estetiką.