Lentų iš WPC kompozito priežiūra ir aptarnavimas

Kompozito lentų priežiūra

Medžio plastiko kompozito terasos yra nereiklios priežiūrai. Pagrindinė WPC priežiūra – valymas ir plovimas pagal poreikį. Švaros palaikymui jums pakaks paprastų priemonių: šepečio, vandens su muilu, kempinės. Rekomenduojame rinktis šepetį minkštesniais šeriais, kad nesubraižytumėte lentų paviršiaus. Geriausia valyti palei lentų raštą. Kompozito paviršiams valyti rinkitės tirpalus ir valymo priemones, kurių pH yra neutralus. Stipresnės valymo priemonės gali nubalinti bei visam laikui pakeisti paviršiaus spalvą. Taip pat venkite pramoninių cheminių medžiagų, nes jos gali visam laikui nubalinti ir pažeisti paviršius.

Dar geresnių rezultatų pasieksite pasitelkę aukšto slėgio plovimo įrenginį. Šis prietaisas ypač pravers norint pašalinti susikaupusius didesnius nešvarumus. Naudodami aukšto slėgio plovimo įrenginį antgalį laikykite ne arčiau kaip 30 cm nuo plaunamo paviršiaus.

Ilgesnį laiką naudojantis terasa gali atsirasti neryškių įbrėžimų. Gilesnius subraižymus lengvai pašalinsite pašlifavę su nešiurkščiu švitriniu popieriumi (40-100). Šlifuoti reiktų išilgai terasinių lentų rašto. Tinkama WPC priežiūra užtikrins puikią jūsų terasos būklę ir ilgesnį tarnavimo laiką.